Ahşap Sandık

İLAN DETAYLARI

akkoyun orman

Telefonu Göster
  • İLAN NO1946
  • İLAN TARİHİ31 Ocak 2021

İlan Açıklaması

Konumu

Isıl işlem fırınlarında, fırınlama yapılarak ISPM 15 standartı kazandırılan palet, sandık, kereste ürün ihtiyaçlarınızı Akkoyun Orman Ürünleri aracılığıyla karşılayabilirsiniz.



Ahşap Sandık Nedir?

Ahşap sandıklar; birbirinden farklı boyutlarda üretimi yapılan ve ağırlığı yüksek olan malzemelerin sevkiyat, yükleme ve depolama işlemlerinde kullanılan malzemelerdir. Hem maliyet hem de zaman açısından kullanıcılarına oldukça kolaylık sağlarlar.


Ahşap Sandıkların Avantajları

Ahşap sandıkları, kullanıldıkları alanlarda kullanıcılarına pek çok yönden fayda sağlamaktadır. Ahşap sandıkların sunduğu başlıca avantajlar aşağıdaki gibi sıralanabilir:


Ağır yükler için hem ideal hem de ucuz bir çözümdür.

Yüksek mukavemet sağlamaktadır.

Yapımı son derece esnektik. Talep edilen ebatlarda tasarlanabilmekte ve özel imalat yapılmaktadır.

Düşük depolama maliyetleri sağlar.

Forklift ve vinç gibi araçlarla farklı taşıma şekillerine uygun olarak üretilebilmektedir.

Tek kullanımlık değildir. Bu yüzden uzun süre kullanım imkanı sunar. Kullanılabilecek sürenin uzunluğu ahşap sandığın kalitesine bağlıdır.

Sandıkların Kullanım Alanları

Ahşap sandıklar ile sanayide onlarca farklı ürünün nakliye işlemi yapılabilmektedir. Bunlar arasında santral, jeneratör, pano gibi ağırlıkları  ürünler, kırılgan ve hassas elektronik makine ürünleri, sarsıntı ya, çarpmaya hassas araç ve ekipmanları bulunmaktadır. Özellikle ihracat sürecinde, ihracat sandığında ürüne özel dizaynla sabitlenmiş, özel malzemelerle sarılmış, korunaklı olarak nakliye işlemlerini yerine getirerek müşterilerinize, ürünlerinizin zarar görmeden, ulaştırılması sağlanmaktadır.



SANDIK TEDARİĞİNİZ İÇİN DOĞRU ADRES: AKKOYUNLU ORMAN ÜRÜNLERİ

Ahşap ihracat sandığı ve ambalajlarımız depolama maliyetlerinizi düşürür. Ürünlerimiz ISPM-15 ve EPAL Euro Palet kalite standartlarına uygun bir biçimde imal edilmektedir. Özellikle deniz aşırı ülkelere yapılan sevkiyatlarda uzun süreli yolculuk sonucu tuzlu deniz suyundan dolayı  korozyona uğrayan ürünlerinizi, kullanmış olduğumuz ahşap ihracat sandıklarımız ve özel korozyondan ve nemden, koruma malzemeleri ile sorunsuz ve dış etkenlerden korunmuş bir teslimat yapmanızı sağlar. Sizler için sunduğumuz ahşap sandık çeşitlerini ilgili link üzerinden inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz ahşap sandıkların fiyatları ve detayları ile ilgili bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.