TOPTANİLANLAR MARKASI VE LOGOSUNA YÖNELİK KULLANIM ŞARTLARI

toptanilanlar markası ve logosunun kullanım hakkı sadece GMN İNŞAAT ELEKTRİK VE TURİZM Şirketine aittir. Sadece GMN İNŞAAT ELEKTRİK VE TURİZM tarafından izin verilmiş ve GMN İNŞAAT ELEKTRİK VE TURİZM Şirketi ile yazılı olarak anlaşma imzalamış olan kişi ve kurumlar, toptanilanlar markası ve logosunu kullanabilir.

Bu kılavuz, toptanilanlar markası ve logosuna yönelik kullanımları açıklamak amacıyla hazırlanmıştır.

Öncelikle kullanım ilkelerine uymanızı rica ederiz. Belirtilen ilkelere uyulmaması durumunda üyeliğinizin askıya alınması, ürün alım ve satımınızın sınırlanması gibi yaptırımlarla karşı karşıya kalacağınızı belirtmek isteriz.

Marka ve Logo Kullanımı İlkelerimiz

İzin Verilenler

Web sitenizde, listelemenizde veya reklamlarınızda toptanilanlar’da satış yaptığınıza ilişkin açıklamalara yer verebilirsiniz. Örneğin; “toptanilanlar’da satış yapıyorum.”, “Sattığım bu ürünü, hizmeti sadece toptanilanlar’da bulabilirsiniz.”

toptanilanların tanıtım bannerlarını sitenizde kullanabilirsiniz.

Sınırlamalar

toptanilanlar markası ve logosunun kullanımına izin verildiği durumlarda, toptanilanlar markasının her zaman ” toptanilanlar.com” olarak kullanılması gerekmektedir.

Yasaklı Durumlar:

toptanilanlar web sitesini, başka bir sitenin içine yerleştirmek yasaktır.

toptanilanlar Alan Adı

“ toptanilanlar.com” kelimesinin alan adı olarak kullanım hakkı sadece GMN İNŞAAT ELEKTRİK VE TURİZM Şirketi ‘ne aittir. “toptanilanlar” ve toptanilanlar’a benzer kelimeler kullanılarak web sitesi ismi / alan adı başvurusu yapılması ve / veya alan adının kaydettirilmesi yasaktır. Bu işlemleri gerçekleştirenler hakkında gerekli yasal müracaatlar yapılacaktır.

www. toptanilanlar.com sitesinde, toptanilanlar ve toptanilanlar benzeri nitelikteki isimlerin alan adı olarak satışlarına ilişkin listelemelere toptanilanlar   tarafından son verilecektir.