Duvar Tipi Modülleri

İLAN DETAYLARI

EAE Elektrik eaeelektrik

Telefonu Göster
  • İLAN NO2726
  • İLAN TARİHİ16 Şubat 2021

İlan Açıklaması

Konumu

4 Modülden 16 Modüle kadar kapasite seçeneği bulunan WSB Duvar Tipi Modüler Priz Kutuları modüler ve geçmeli yapıdaki priz ve MCB/RCD kasaları ile her türlü duvar üzerinde zengin kullanım seçeneği sunar. MCB/RCD için kasa üzerindeki şeffaf müdahale kapağı ile her an kontrol edilebilme özelliği ve kullanım avantajı sağlamaktadır.

 

Modüler yapıdaki 45x45mm şebeke ve UPS prizleri ile 22,5x45mm telefon, data ve multimedya prizlerinin kullanımına uygun pratik ve ergonomik yapıya sahip olan priz kasaları, montaj kolaylığı bakımından zaman kazandırır.

 

Sıva Altı ve Sıva Üstü kullanımına uygun alternatif çözümler sunan WSB Duvar Tipi Modüler Priz Kutuları için, Alçıpan türü sıva altı uygulamalarda S/A duvar kasası gerekmez. Tuğla ve beton duvarlı sıva altı uygulamalarda pratik ve kolay montaj için uygun montaj kasası mevcuttur. Modüler tip geçmeli priz kasaları, MCB/RCD için DIN raylı kasa, priz plakaları; naylon-6 (PA6), MCB/RCD kasanın şeffaf kapağı polikarbon (PC), ön kapak ve S/Ü montaj kutusu ABS malzemeden üretilmekte olup, malzemeler halogen-free ve alev iletmez özelliklere sahiptir.